Ozonowanie

Ozonowanie Lublin

Koronawirus a ozonowanie.

Ozonowanie niszczy ponad 90% bakterii, a wirusy są jeszcze bardziej wrażliwe na ozon, więc giną w większym stopniu. Koronawirus należy do grupy wirusów osłonkowych, które są wrażliwe na czynniki fizyczno-chemiczne. Ozon jest jednym z najsilniejszych utleniaczy, jest skuteczniejszy niż inne dezynfektanty. Zapraszamy na ozonowanie aut w Lublinie.

Ozonowanie samochodu osobowego – metoda dezynfekcji klimatyzacji i wnętrza auta. Korzystamy z profesjonalnego sprzętu, za pomocą którego wytwarzany jest ozon. Ma on bardzo silne działanie bakteriobójcze, jednocześnie szybko rozkłada się do czystego tlenu – jego użycie jest całkowicie bezpieczne.

Ozonowanie jest obecnie najczęściej stosowaną metodą odgrzybiania klimatyzacji samochodowych. Ozon sprawia, że czyszczenie klimatyzacji jest procesem bezinwazyjnym, bezpiecznym i przede wszystkim najskuteczniejszym. Ponadto ozon usuwa roztocza, likwiduje pleśń i grzyby z kanałów wentylacyjnych, skutecznie likwiduje (rozkłada) dym papierosowy oraz zapachy zwierzęce.